مسائل و مشکلات دهستان فیض آباد در مصاحبه باعلی رضا قاسمی رئیس شورای اسلامی

 

اقای قاسمی”گفت با توجه به کوهستانی بودن روستای فیض آباد وشدت سرمای زیاد این منطقه از داشتن گاز محروم است وی گفت  از زمان بخشدار وفرماندار قبلی ، وفعلی ،چندین نوبت مسئولین  بخصوص  آقای نجار استاندار قبلی استان ،در سفر به این روستا قول مساعد دادن که این موضوع را در دستور کار قرار دهند که با پیگیریهای زیاد یک شرکت پیمانکار شروع به نقشه برداری نمود که پس از پایان نقشه برداری  دیگر شاهد هیچ اقدامی در این مورد  نبودیم.

قاسمی  گفت در روستای  فیض آبادیک مرکز بهداشت وجود داردو با توجه به اینکه این مرکز بهداشت چند خانه بهداشت روستای همجوار را نظارت و پشتیبانی می‌کند متأسفانه بیش از شش ماه است فاقد پزشک می باشد. وسابقه نداشته که مرکز بهداشت فیض آباد هیچوقت بدون پزشک  باشد وبا همکاری وتلاش بخشداران قبلی مشکل به سرعت برطرف می شده.

وی اضافه کرد:تا به حال مکاتبات بسیاری درخصوص حل  مشکل نبود پزشک با دکتر رنجبر رئیس بیمارستان علی بن ابیطالب (ع) ،بخشداروفرماندار شهرستان راور صورت گرفتهکه تا به حال هیچ نتیجه ای در بر نداشته است.

 قاسمی  یکی دیگر مشکلات این روستارا تخریب دبیرستان دخترانه دانست وگفت چند سال قبل این مدرسه را جهت مقاوم سازی تخریب نمودن که الان پس از گذ شت چند سال هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته.  که تعدادی از دانش آموزان مجبورند در کانکس درس بخوانند که کانکس ها در زمستان سرد و در تابستان گرم است .قاسمی افزود سالن  چند منظوره روستای فیض آباد  هم نیمه کاره رها شده.

از دیگر مشکلات این روستا وجود بند خاکی ربع کهن که بطور جدی شکاف برداشته است که مکاتباتی با بخشداری آقای سعیدی داشته ایم ولی تا کنون جوابی نگرفتیم.

وی در پایان از برخی اقدامات انجام شده توسط آقایان سعیدی مهندس شریفی فرماندار وحتی از عملکرد بخشدار سابق آقای نخعی راد به نیکی یاد کرد وابراز خرسندی کردند

                    منبع:کاروانسرا

/ 0 نظر / 8 بازدید